Product was successfully added to your shopping cart.

LIETUVOS TINKLINIO MĖGĖJŲ ČEMPIONATAS

UAB "Smėlio arena" kaip vykdytojas dalyvauja bendrai Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamame projekte Lietuvos tinklinio mėgėjų čempionatas (Nr. SRF-SRO-2019-1-0135 ).

Projekto pagrindinis tikslas - Organizuoti tinklinio turnyrus ir didinti tinklinio sporto šakos populiarumą organizuojant turnyrus įvairaus amžiaus grupėse. Siekiant projekto tikslo planuojama organizuoti  iš viso 10 tinklinio mėgėjų turnyrų  (Klaipėdoje, Kaune, Kauno rajone, Šiauliuose ir Vilniuje) per projekto įgyvendinimo laikotarpį (2019-08-01 – 2021-05-31). Kiekvienas projekto partneris suorganizuos po 2 turnyrus, kurie yra prilyginami atskiram čempionato etapui. Kiekviename turnyre/etape  dalyvaus ne mažiau kaip 10 vyrų ir 8 moterų komandos. Planuojama, kad kiekvienas turnyras/etapas pritrauks ne mažiau kaip 144 tinklinio sporto mėgėjus, o per visą projekto laikotarpį turnyruose dalyvaus 1440 dalyvių. Projektų veiklų įgyvendinime talkins savanoriai.

PROJEKTO VYKDYTOJAS – UAB „Smėlio arena“

PROJEKTO PARTNERIAI:

  1. Kauno rajono tinklinio klubas „Cukrainis“
  2. VšĮ Klaipėdos tinklinio asociacija
  3. VšĮ „Tinklinio Akademija“
  4. UAB „Sporto iššūkis“

PROJEKTO ĮGYVENDINIMO LAIKOTARPIS – 2019-08-01 – 2021-05-31


ŠVIEČIANČIOS RAIDĖS, SKAIČIAIS IR KITI SIMBOLIAI

Dėmesio! Nuomojame šviečiančias raides, skaičius ir kitus simbolius Jūsų šventėms!

Simbolio nuomos kaina 20.00-30.00 eur/vnt parai. Pristatymo kaina 0.50-1.00 eur/km.

Užsakymus priimame telefonu +370 647 82577 arba el.paštu info@rioarena.lt

Visa informacija apie šviečiančių raidžių ir simbolių nuomą – Šviečiančios raidės

Šviečiančios raidės Šviečiančios raidės 

Šviečiančios raidės 

Šviečiančios raidės

 Šviečiančios raidės


DOVANŲ KUPONAS

Jei norite padovanoti savo draugams, šeimos nariams ar pažįstamiems nepamirštamas akimirkas išskirtinėje sporto erdvėje, įsigykite RIO sporto arenos DOVANŲ KUPONĄ.

Kupono galiojimo laiką, kainą ir kitus klausimus suderinsime. Jums tik reikia paskambinti telefonu +370 647 82577 arba atvykti pas mus į areną.

Dovanu kuponas

Dovanų kupono panaudojimo taisyklės

1. Dovanų kuponas galioja iki datos, nurodytos ant kupono. Galioja darbo dienomis ir savaitgaliais.

2. Kuponas negalioja be UAB "Smėlio arena" antspaudo ir direktoriaus parašo.

3. Būtina išankstinė rezervacija telefonu +370 647 82577 arba el.paštu juste@rioarena.lt, informuojant apie Dovanų kupono galiojimo laiką.

4. Nepanaudojus kupono iki nurodytos datos, pinigai negrąžinami.

5. Kuponu negalima padengti jau užpildytos rezervacijos mokesčio ar panaudoti daliniam abonemento apmokėjimui.


Šauni gimtadienio programėlė sporto fanams „RIO olimpiada“!

Jei mėgsti aktyviai leisti laiką – važinėtis dviračiu, riedučiais, spardyti kamuolį, žaisti krepšinį – surenk su draugais „RIO olimpiadą“ Kauno RIO sporto arenoje. Čia amžina vasara ir... nuo ryto ligi vakaro viešpataujanti sporto dvasia!

Vyriausioji rungtynių teisėja Pipirina padės sudaryti dvi besivaržančias komandas, kurių lauks netradicinės sporto rungtys – kengūrų (maišuose) estafetės, šuoliai ant pripučiamų kamuolių, didžiausios smėlio pilies statybos, kamuolių per tinklą mėtymo varžytuvės, bėgimas su šiaurietiškomis lazdomis ir t.t.

Visų „RIO olimpiados“ dalyvių lauks saldūs prizai, o nugalėtojo – jubiliato – „Rio čempiono“ medalis bei firminiai marškinėliai su „RIO olimpiados“ logotipu!

Gimtadienio vieta: „RIO sporto arena“, Kaunakiemio g. 5, Kaunas.

Gimtadienio trukmė: 2 val.

Gimtadienio kaina: „RIO olimpiada“ - 120,00 eurų, arba „RIO olimpiada“ + super prizas visiems olimpinių žaidynių dalyviams – linksmybių pratęsimas ant pripučiamo batuto - 160,00 eurų!

Tėvelių patogumui: atskira erdvė 2-ame aukšte, kur galėsite pasidengti gimtadienio stalą (leidžiame atsinešti savo tortuką, vaisvandenių) ir pro stiklo sieną netrukdomi stebėti vaikų žaidynes.

Programa gali būti skirta: ikimokyklinio amžiaus vaikams (3 – 7 m.), bei mokyklinio (įvairaus) amžiaus vaikams. Sportinių varžybų rungtys ir programa parenkamos pagal vyraujantį gimtadienio dalyvių amžių.

Paslauga sportiškiems tėveliams: kol jūsų vaikai rungtyniauja „RIO olimpiadoje“ – už simbolinį mokestį galite išsinuomoti gretimą smėlio arenos aikštelę ir pažaisti ten pliažo tinklinį ar tenisą.

Paslauga mažyliams: kol jūsų broliai ir sesutės rungtyniaus, galėsite prisiminti vasaros pajūrį – daryti smėlio angelus, statyti smėlio pilis, kepti pyragus ir vaišinti jais RIO olimpiečius. Veiklos ir vietos užteks visiems – didesniems ir mažesniems!

Dalyvių skaičius: gimtadienio dalyvių skaičius neribojamas.

Apranga: sportiška ir patogi judėti.

Maitinimas: leidžiame atsinešti savo vaišes.

Rezervacijos sąlygos: rezervuojant gimtadienio šventę imamas 20,00 € mokestis, kuris, gimtadienį atšaukus, negrąžinamas.

Tėvelių dėmesiui: medalį jubiliatui dovanojame mes, bet jei norėtumėte, kad visi olimpiados dalyviai gautų po medalį atminimui – informuokite iš anksto (1 medalio kaina – 2,00 eur).

Rezervacija telefonu: +370 686 39002 (Rasa)

Kvietimas Jūsų arba Jūsų vaiko gimtadieniui.

Kvietimas gimtadieniui


2017 m. rudenį RIO SMĖLIO ARENA tapo RIO SPORTO ARENA

Papildomose patalpose arenoje buvo įrengtos dar trys, bet jau salės žaidimų aikštelės. Nuo šiol čia galima žaisti salės tinklinį, futbolą, krepšinį ir badmintoną.

Sporto mėgėjų patogumui įrengtos erdvesnės rūbinės, pirtis ir poilsio zona.

Salės aikštelės Salės aikštelės

Naujienos